Kruháče se Simčou budou od září

4. 8. 2021

foto

Ahoj,

jmenuji se Simona Cupáková, jsem profesionální certifikovaná trenérka v oblasti fitness a výživová poradkyně. 

Mým každodenním úkolem je tvorba jídelníčků, tréninkových plánů a vedení osobních tréninků s klienty. Sport a především fitness je mým koníčkem a mojí vášní. Ráda motivuji a pomáhám lidem k lepším výkonům a hlavně, k jejich vysněným postavám. V dnešní době nadmíry informací a hlavně mýtů v oblasti výživy a sportu není jednoduché se vyznat. Proto jsem se rozhodla vzdělávat a pomáhat lidem, kteří mají motivaci být lepší.

Proč zrovna fitness? 

Oblast sportu a především fitness umožňuje pro mně dvě důležité věci. První z nich, je tvořit svoje vlastní umělecké dílo. Naše tělo je socha a my jsme sochaři, cvičením a stravou budujeme krůček po krůčku dílo našeho vysněného těla. Druhá věc je překonávání překážek. Tato oblast není jednoduchá a největším nepřítelem jsme tu mi sami. Každou překonanou překážkou se tak stáváme lepší.

 Mezi moje další koníčky patří knih nebo Podcasty o fitness, výživě nebo osobním rozvoji, vymýšlení receptů, poslouchání hudby a cestování.

Náplň tréninků:

Trénink je postavený formou HIIT, jedná se o aktivitu při které spalujeme až dvakrát více tuku než při běžném cardiu a strávíme tréninkem méně času. Jedná se o střídaní vysoce intenzivních intervalů s úseky o nižší intenzitě. Jump kruháč se bude skládat tedy ze skákání na trampolínách a posilování s vlastní váhou nebo základními pomůckami.

Jump kruháč je vhodný pro každého kdo chce zhubnout, vytvarovat a zpevnit postavu nebo získat lepší fyzickou kondici.

Začínáme 28. nebo 30. 9. 2021!
Lekce bude probíhat buď v pondělí nebo ve středu, dle zájmu od 19:00 do 20:00.

Cena: 190,-/ lekce
1.650,-/ 10 lekcí

Registrace: Spustíme již brzy.