jumpcc

Představení Báry Vašurové

12. 2. 2020

foto

Ahoj,

jmenuji se Barbora Vašurová a mám vystudovanou pedagogiku pro předškolní a mimoškolní vzdělávání. A protože jsem vždy milovala sport, vznikla v mé hlavě myšlenka propojit tyto dvě oblasti a tak vzdělávat předškolní děti ve sportovním odvětví, podporovat jejich radost z pohybu, která je dětem přirozená, aby v nich nikdy neuhasla. Proto jsem v současné době studentem Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě se specializací na gymnastické sporty.


-> A proč zrovna gymnastické sporty? V gymnastickém prostředí se pohybuji od roku 2008. V roce 2013 jsem se začala věnovat trenérské činnosti, o dva roky později jsem získala trenérskou licenci 3. třídy ve sportovní gymnastice, od roku 2017 také působím jako rozhodčí gymnastických soutěží 3. třídy. Licenci gymnastického trenéra 2. třídy získám tento rok po ukončení studia.

->  V roce 2014 jsem ukončila závodní činnost ve sportovní gymnastice a začala jsem se věnovat parkouru, ve kterém jsem v roce 2017 začala působit jako trenér a v roce 2018 jsem získala trenérskou licenci 3. třídy.  

-> Mimo tyto gymnastické sporty jsem se věnovala jízdě zručnosti na cyklistickém kole, ve které jsem v roce 2008 byla mistryni ČR. V rozmezí let 2015-2017 jsem absolvovala řadu extrémních překážkových běhů, ve kterých jsem se několikrát umístila v první desítce ženské kategorie. V roce 2019 jsem absolvovala parašutistický kurz a 1. závod v akademickém přeboru v přistání na přesnost. 

Rozhodně se spolu nudit nebudeme :-)