Atrakce

Stolní fotbálek

Jsi týmový hráč? Ukaž, jaká jste parta a přijďte si zahrát stolní fotbálek, jak ho neznáte. Místo hráčů v madlech budete hrát vy sami. Jaká bude správná taktika? Poctivá obrana, nebo najít střelce ostrostřelce. Změřte své síly na našem velkém nafukovacím hřišti. Tohle místo je přímo zrozené pro party kamarádů.

Basketball

Sledoval jsi jízdu našeho nároďáku na letošním Mistrovství světa? V Jump Jump Jumpu díky odpruženým košům a trampolínám zavěsíš jako Tomáš Satoranský. Vypiluj své výskoky na maximum.

Wallwalk

Už jsi někdy skákal na olympijské trampolíně? Ta u nás nesmí chybět. Díky ní si můžeš natrénovat pořádný wall walk. Ideální místo pro trénink wall flipů, které pak můžeš zkoušet i venku.

Dodgeball

Naše trampolínové hřiště na vybíjenou ti umožňuje hned několik variant her a zábavy. Díky šikmým trampolínám se můžeš uhýbat, jak Neo v Matrixu. A protože je Dodgeball řádně oplocený, míč ti nevyletí nikam mimo. Vhodné pro dvojice i skupiny. Neuvěříš, kolik srandy si užiješ!

Volleyball

Volejbal je sám o sobě hodně náročný, ale to pravé dobrodružství si vychutnáš, až zasmečuješ, nebo zblokuješ ránu protivníka, s odrazem na trampolíně. Je to opravdový zážitek.

Ninja race

Hledáš pořádnou výzvu pro pokročilé? Kombinace obratnosti, mrštnosti, rychlosti, chytrosti a pořádné síly. Takový je náš Ninja race. Opičí dráha s několika překážkami, kde si díky touchpointům změříš ten nejrychlejší čas. Celá jízda navíc končí lanovkou, tohle prostě musíš zkusit.

Nakloněné trampolíny

Máš rád salta, přemety a skoky? Tak to jsi na správné adrese. Šikmé trampolíny jsou parádním místem pro všechny sportovce. Tak si přijď zaskákat.

Battlebeam

Kamarádství na malou chvilku končí na hranici Battlebeamu! Vezmi si do ruky obří molitanovou palici a sejmi svého protivníka. Bude padat do měkkého, kolem je totiž molitanové moře. Ale vítěz může být jen jeden. Kladinu lze navíc využít k procvičení gymnastických prvků a dalšímu skákání.

Airbag

Neskutečných 30 metrů čtverečních přistávací plochy. Můžeš do něj skočit z místa, nebo v něm zakončit svou pouť labyrintem. Pokud vyhledáváš volný pád, tak u nás dosahuje výšky až 3 metry!

Atletická trampolína

Zveme všechny gymnasty a gymnastky a taky nadšence dlouhých trampolín na tuhle unikátní plochu! Tak schválně, kolik dokážeš udělat přemetů, salt a hvězd?

Molitanové moře

Hned 2 velké jámy, plněné molitanovými kostkami pestrých barev. Zpříjemni si dopad v jakékoliv poloze. Můžeš si téměř bezstarostně zkusit i ty nejtěžší triky a zlepšovat svůj skill. Pokud se z nich budeš škrábat, nebo zkoušet plavat, zlepšíš svoji fyzičku, je to totiž pěkně náročné.

Dětský labyrint se skluzavkami

Představ si bludiště, kde najdeš spoustu atrakcí a překážek. Jakmile jím projdeš, můžeš si vybrat cestu zpět přes naše úžasné skluzavky, které vedou rovnou do airbagu. Ke sjezdu můžeš využít také naše speciální vozidlo a sklouznout se v kruhu!

Free jump

Místo jako stvořené pro začátečníky, soubor šikmých a rovných trampolín pro rozcvičky, učení základních skoků, pádu, cviků a her. Jakmile se rozkoukáš, můžeš zkusit skákat z trampolíny do trampolíny. Nabité zkušenosti pak přetavíš v některé z dalších atrakcí.

Wipe-out

Máš rád soutěže a výzvy? Tak wipe-out je absolutně jedinečná atrakce právě pro tebe! Překonáváš dvě točící kladiny ve 2 různých výškách a dostáváš se do dalšího kola s vyšší obtížnosti! První svého druhu v Praze!