31.5

Kroužky v Jump aréně

Od 28. září startují oblíbené kroužky s Hášou, Michalem a Bárou.

U každého trenéra tě čeká celkem 12 lekcí, při kterých zdokonalíš nácvik základních technik skákání na trampolíně, který budeš následně zdokonalovat spolu s pokročilejšími a akrobatickými prvky.

V rámci tréninku budeme rozvíjet nejen schopnosti jednotlivců, ale i schopnosti důvěřovat svým přátelům, překonávat svůj strach a to vše aplikovat i na běžné situace v každodenním životě.Kroužky s Hášou

Na těchto lekcích se naučíte nejen správně skákat na trampolíně, vnímat a ovládat své tělo, ale hlavně poznáte nové přátele, se kterými zažijete spoustu zábavy. 

Náplň:  
Nácvik základních technik skákání na trampolíně a jejich zdokonalování. Následuje rozvoj naučených technik a připojování technik nových. V rámci tréninku budeme rozvíjet nejen schopnosti jednotlivců, ale i schopnosti důvěřovat svým přátelům, překonávat svůj strach a to vše aplikovat i na běžné situace v každodenním životě. Po dokonalém zvládnutí základních technik budeme připojovat pokročilejší a akrobatické prvky, u kterých budeme dbát na individuální schopnosti jedinců a pracovat s nimi tak, aby si každý přišel na své.


Začínáme 28. 9. 2021! 
Na výběr máte pouze z posledního termínu v úterý 17:15-18:15. 
Čeká nás 12 lekcí po 60 min., které zakončíme týden před Vánoci. 
Vhodné pro děti ve věku 9+. Kapacita kroužku je max. 12 dětí. 
Cena: 3.900 Kč 

Více o Hášovi

Kroužky s Michalem

Náplň:
Zdokonalování pohybu při skákaní na trampolíně a rozvoj naučených technik. Na lekcích si budou děti zdokonalovat skákání na trampolínách, základní akrobatické dovednosti a naučí vnímat a používat vlastní tělo. Díky těmto lekcím získá vaše dítě všestranné základy pro různá sportovní odvětví, jako je lezení, gymnastika, parkour, ale také sportovní hry a další. To vše zábavnou a hravou formou, při které v dětech vzbuzujeme a podporujeme kladný vztah ke sportu.


Začínáme 29. 9. 2021!
Zbývají poslední termíny: Středa 17:30-18:30 a čtvrtek 15:30-16:30.
Čeká nás 12 lekcí po 60 min., které zakončíme před Vánoci.
Vhodné pro děti ve věku 6-8 let. Kapacita kroužku je max. 10 dětí.
Cena: 3.500 Kč

Více o Michalovi

Kroužek s Bárou pro nejmenší

Náplň:
Na lekcích se děti naučí né jen pohybu na trampolínách a základním akrobatickým dovednostem, ale hlavně se naučí vnímat a používat vlastní tělo. Cílem je zdokonalit lokomoční a manipulační schopnosti dětí, propojit je a využívat. Získat všestranné základy pro různá sportovní odvětví, jako je lezení, gymnastika, parkour, ale také sportovní hry a další. To vše zábavnou a hravou formou, při které v dětech vzbuzujeme a podporujeme kladný vztah ke sportu.


Začínáme 29. 9. 2021!
Poslední voný terním je ve středu 15:30-16:30.
Čeká nás 12 lekcí po 60 min., které zakončíme před Vánoci.
Vhodné pro děti ve věku 3-5 let. Kapacita kroužku je max. 7 dětí.
Cena: 3.300 Kč

Více o Báře