jumpcc

Nabídka

Oslavy narozenin

Nápad na zaručeně netradiční párty je tady. Darujte dětem nezapomenutelnou oslavu narozenin. Neváhejte a napište nám! Máme pro Vás připravený narozeninový balíček, co je v něm? Skákání pro oslavence a pro 4 další kamarády na 2 hodiny, pitný režim a ještě dáreček pro oslavence.

Cena: 2 103 Kč Co když Vás bude více? Příplatek za každé další dítě činí 343,- za 2 hodiny skákání.
info@jumpjumpjump.cz

Kroužky s Hášou

Na těchto lekcích se naučíte nejen správně skákat na trampolíně, vnímat a ovládat své tělo, ale hlavně poznáte nové přátele, se kterými zažijete spoustu zábavy.

Náplň: 
Nácvik základních technik skákání na trampolíně a jejich zdokonalování. Následuje rozvoj naučených technik a připojování technik nových. V rámci tréninku budeme rozvíjet nejen schopnosti jednotlivců, ale i schopnosti důvěřovat svým přátelům, překonávat svůj strach a to vše aplikovat i na běžné situace v každodenním životě. Po dokonalém zvládnutí základních technik budeme připojovat pokročilejší a akrobatické prvky, u kterých budeme dbát na individuální schopnosti jedinců a pracovat s nimi tak, aby si každý přišel na své.


Začínáme 29.9.2020! Kroužek od 16:00 je už obsazený, ale stále je místo na kroužku od 17:15!
Čeká nás 12 lekcí po 60 min., které zakončíme 15.12.
Vhodné pro děti ve věku 8+
Cena: 3.900,-

Více o Hášovi Online přihlášení

Kroužky s Michalem

Náplň:
Zdokonalování pohybu při skákaní na trampolíně a rozvoj naučených technik. Na lekcích si budou děti zdokonalovat skákání na trampolínách, základní akrobatické dovednosti a naučí vnímat a používat vlastní tělo. Díky těmto lekcím získá vaše dítě všestranné základy pro různá sportovní odvětví, jako je lezení, gymnastika, parkour, ale také sportovní hry a další. To vše zábavnou a hravou formou, při které v dětech vzbuzujeme a podporujeme kladný vztah ke sportu.


Začínáme 1.10.2020 v 15:30 nebo v 16:45!
Čeká nás 12 lekcí po 60 min., které zakončíme 16.12.
Vhodné pro děti ve věku 6-8 let
Cena: 3 500,-

Více o Michalovi Online přihlášení

Kroužek s Bárou pro nejmenší

Náplň:
Kroužky budou znovu pokračovat od září!
Na lekcích se děti naučí né jen pohybu na trampolínách a základním akrobatickým dovednostem, ale hlavně se naučí vnímat a používat vlastní tělo. Cílem je zdokonalit lokomoční a manipulační schopnosti dětí, propojit je a využívat. Získat všestranné základy pro různá sportovní odvětví, jako je lezení, gymnastika, parkour, ale také sportovní hry a další. To vše zábavnou a hravou formou, při které v dětech vzbuzujeme a podporujeme kladný vztah ke sportu.


Začínáme 30.9.2020! Na kroužku od 15:30 jsou stále volná místa, ale kroužek od 16:45 je už obsazený!
Čeká nás 12 lekcí po 60 min., které zakončíme 16.12.
Vhodné pro děti ve věku 3-5 let
Cena: 3.300,-

Více o Báře Online přihlášení

Kruháč se Simčou

Trénink je postavený formou HIIT, jedná se o aktivitu, při které spalujeme až dvakrát více tuku než při běžném cardiu a strávíme tréninkem méně času. Jedná se o střídaní vysoce intenzivních intervalů s úseky o nižší intenzitě. Jump kruháč se bude skládat tedy ze skákání na trampolínách a posilování s vlastní váhou nebo základními pomůckami.

Jump kruháč je vhodný pro každého kdo chce zhubnout, vytvarovat a zpevnit postavu nebo získat lepší fyzickou kondici.

První lekce startují od 14.9. a budou pokračovat každý týden.
Cena: 190,-/ lekce , zvýhodněný vstup na 10 lekcí za 1.650,-


Více o Simče Online přihlášení

Přespávačka

Máme pro Vás připraveny pravidelné přespávačky v Jump Jump Jump aréně. Těšit se můžete na noc plnou zábavy, parkouru a soutěží s Jakubem Haškem a dalšími animátory!
V ceně přespávačky je zahrnutý parkourový workshop, svačina, snídaně a pitný režim.
18.9. nás čeká přespávačka vol. 4 se speciálním hostem Jay Foxem!
Cena 790,-
 

Online přihlášení
info@jumpjumpjump.cz

Příměstské tábory

Jump Jump Jump nabízí pro Vaše děti možnost příměstských táborů. Chcete pro své děti něco neobvyklého, co jinde nezažijí?
Vaše děti čeká nezapomenutelný týden v Jump Jump Jump aréně! Těšit se můžou na dny plné skákání s trenéry, her, zábavy a parkouru. V případě příznivého počasí využijeme přilehlý park, abychom strávili nějaký čas na čerstvém vzduchu. Čeká nás taky celodenní výlet :)

Tábory jsou vhodné pro děti od 6 let.
Další "podzimní" příměstský tábor nás čeká 26.10. - 30.10.2020!

Online přihlášení

Školní výlety

Hledáte pro děti kombinaci sportu a něčeho opravdu COOL,
co by je bavilo? Tak jste na správné adrese. Cena pro školní skupinu je vždy dohodou podle její velikosti. Zvýhodněné vstupné pro školy platí každý všední den mimo státních svátků. Minimální počet žáků pro uplatnění hromadné slevy je 20. Učitelé mají skákání s dětmi samozřejmě zdarma.

info@jumpjumpjump.cz

Sportovní oddíly

Důvodů, proč si k nám najít cestu je spousta. Součást tréninku, odreagování, rekreace, nebo rekondice. Nabízíme zvýhodněné vstupné pro sportovní oddíly a skupiny. Minimální počet skákajících pro uplatnění množstevní slevy je 10. Možná dlouhodobá spolupráce.

info@jumpjumpjump.cz

Teambuilding

Překvapte zaměstnance originálním nápadem a přijďte se seznámit jinak, než je zvykem. Pro větší skupiny je možné domluvit i večerní skákání, s trenérem, nebo bez. Napište si o nezávaznou kalkulaci.

info@jumpjumpjump.cz

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým něco opravdu netradičního. Darujte jim vstup do Jump Jump Jumpu ve Šťerboholech. Kombinace sportu a zábavy v jednom! Máme pro Vás dárkové poukazy v hodnotě, kterou Vy si určíte a originální permanentky v různých hodnotách.

Objednávat můžete na tel. 602 705 291
nebo přes mail  info@jumpjumpjump.cz